Naujienos

Lietuvai -100 !!!

Mūsų įmonė taip pat nusprendė paminėti atkurtai Lietuvai 100-mečio jubiliejų. Iš didelių riedulių, karjero dugne sudėjome skaičių 100. Su  kolektyvu ir vėliavomis paminėjome „akmeninį šimtuką“, valio!!!!!!

 

Šv. Barboros kalnakasių globėjos profesinė šventė

2017.12.08 dieną, trečią kartą iš eilės vyko Šv. Barboros – kalnakasių globėjos profesinė šventė.

Šventė vyko Birštone, kurią organizavo Geologijos tarnyba ir Lietuvos karjerų asociacija.

Į šventę susirinko didžioji dauguma kalanakasybos įmonių darbuotojų. UAB „Rizgonys“ pateikė 4 darbuotojus nominacijoms gauti iš kurių krautuvo mašinistui Antanui Burneikiui buvo įteikta nominacija – „Kasybos pramonės viltis“ ir Pranui Šarkai – ekskavatoriaus mašinistui įteikta nominacija  – „Už aukštą profesinę patirtį“.

Šv. Barbora – kalnakasių globėja

2016 metų gruodžio 02 dieną, Panevėžyje „Bistrampolio“ dvare antri metai iš eilės vyko Kalnakasių profesinė šventė (2015 metais šventė buvo minima Žagarėje). Šventę organizavo Lietuvos geologijos tarnyba ir Lietuvos karjerų asociacija.

Į šventę susirinko didžioji dauguma kalnakasybos įmonių specialistų ir vadovų. UAB „Rizgonys“ pristatė 4 darbuotojus nominacijoms iš kurių gamybos vadovui Leonidui Černych buvo įteikta nominacija „už profesinės veiklos nuopelnus kalnakasybos pramonei“. 

Taip pat Rizgonys, kaip įmonei, buvo įteiktas padėkos raštas „už nepriekaištingą kasybos ir rekultivacijos darbų organizavimą bei aktyvų geologinių vertybių propagavimą.“ 

Renginys – Karjerų dienos

renginys - Karjerų dienos

Šių metų rugsėjo 15 d. UAB “Rizgonys” karjere buvo organizuojamas renginys – Karjerų dienos . Čia buvo pristatyta UAB “Swecon” Volvo statybine technika ir UAB Karjeru technika” mobilus smėlio žvyro rūšiavimo įrenginys. Buvo pravestos varžybos, kas su krautuvu Volvo 180 H iš kasavietės greičiausiai atveš didžiausią kiekį žvyro su mažiausiomis kuro sąnaudom. UAB Rizgonys” krautuvo mašinistas R. Černiauskas laimėjo I vietą atvežęs 9600 kg žvyro per 1,52 min.
Renginį organizavo Lietuvos karjerų asociacija. Renginio partneriai: UAB „Rizgonys“, UAB „Swecon“, UAB „Volvo Lietuva“.

 

UAB Rizgonys” krautuvo mašinistą R. Černiauską sveikina generalinis direktorius Vytautas Maslauskas

UAB Rizgonys” krautuvo mašinistą R. Černiauską sveikina generalinis direktorius Vytautas Maslauskas

Renginys Karjerų dienos UAB Rizgonys

Renginys Karjerų dienos UAB Rizgonys