Betono gamybai • drenažui • gerbūvio elementų gamybai

Žvirgždas

Žvirgždas

Su gamybos kontrolės atitikties sertifikatais

Tai iš suapvalintų mineralų nuolaužų sudaryta nuosėdinė uoliena. Dalelių dydis žvirgžde būna nuo 2 mm iki 60 mm. Pagal savo kilmę –  fliuvioglacijalinis. Jo mineralinė sudėtis gana įvairi t.y. jis polimineralinis – iš įvairių mineralų dalelių. Mūsų gaminamo žvirgždo sudėtyje yra granito, diorito, gabro, klinčių ir dolomito dalelių.

Mūsų gaminamas ir parduodamas žvirgždas statybų sektoriuje naudojamas gerbūvio elementų gamybai, smulkiagrūdžio betono gamybai, drenažui ir betono gamybai.

Žvirgždo gamyba - žvirgždas

Gaminamas ir parduodamas žvirgždas

Žvirgždas frakcija 2-8mm

ŽVIRGŽDAS - FRAKCIJA 2-8 MM

Gaminamas Rizgonių ir Kvesų karjeruose

Šios frakcijos žvirgždas naudojamas gerbūvio elementų gamybai, ir smulkiagrūdžio betono gamybai statybose.

gamybos kontrolės atitikties sertifikatas
Žvirgždas frakcija 4-16mm

ŽVIRGŽDAS - FRAKCIJA 4-16 MM

Gaminamas Rizgonių ir Kvesų karjeruose

Šios frakcijos žvirgždas naudojamas drenažui bei betono gamyboje statybų sektoriuje.

gamybos kontrolės atitikties sertifikatas

Žvirgždo gamyba

Kasavietėje esanti žaliava krautuvų pagalba yra tiekiama į linijos priėmimo bunkerį. Ant bunkerio įtaisytos grotos atskiria akmenis, didesnius už 100 mm, kurie vėliau išvežami tolesniam perdirbimui. Nuo juostinio maitintuvo žaliava patenka ant žaliavos konvejerio. Žaliava konvejeriu paduodama į 2-jų eilių vibrosietą 1400×5000 mm. Žaliava, judėdama sietais, sausai išsijojama į nusistatytas technologiniu režimu frakcijas. Atskirta mišinio frakcija 0/16 mm konvejeriais paduodama į įrengimus smėliui ir žvirgždui gaminti. Atskirtos akmenų frakcijos konvejeriais gabenamos į tarpinius sandėlius.

Išsijotos ir išplautos vibrosiete žvirgždo dalelės fr.2/8 atskiru konvejeriu gabenamos į gatavos produkcijos sandėlį. Žvirgždo fr.4/16 dalelės papildomam praplovimui  lataku patenka į klasifikatorių – plovyklą, kurioje spiralė iš pastoviai besikeičiančio vandens išstumia švarų  žvirgždą ant tarpinio konvejerio. Tarpinis konvejeris nuneša žvirgždą fr.4/16 ant vibrosieto, kur atskiriamos dalelės, smulkesnės negu 4 mm, o žvirgždas fr.4/16  numetamas ant konvejerio ir toliau  gabenamas į gatavos produkcijos sandėlį.

Pristatome autotransportu į kliento nurodytą vietą sutartu laiku mašinomis su 25 tonų keliamąja galia. Į labiau nutolusias vietoves nuo mūsų karjerų pristatome geležinkeliu, vagonais.

+370 618 01447

+370 349 35949
Realizacijos skyrius

Rizgonys, Jonavos rajonas

LT-55495

Darbo laikas

I – IV • 07:00 – 15:55
V • 07:00 – 14:40

info@rizgonys.lt

Parašykite mums